Charytatywny Festyn w Pruszkowie

przez | 11 czerwca 2017

Szanowni Państwo,

Logo Domek

   Z przyjemnością pragniemy poinformować o wydarzeniu, które zostało zaplanowane na sobotę 10 czerwca 2017 roku w godzinach 11.00 – 15.00

   Otóż – jakiś czas temu zgłosiły się do naszej Fundacji 4 młode wolontariuszki, uczennice LXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego w Warszawie, z propozycją zorganizowania festynu na rzecz naszej Fundacji. Są to: Zosia, Ola, Małgosia i Magda.

   W ciągu bardzo krótkiego czasu, dziewczęta wykonały ogromną pracę:

  • znalazły miejsce na festyn, które bezpłatnie udostępnił Starosta Pruszkowa pan Maksym Gołoś. Jest to teren przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych i MOSiR przy ul. Juliana Gomulińskiego 2 w Pruszkowie. Starosta Pruszkowa objął też honorowy patronat nad naszą imprezą
  • wymyśliły nazwę: „Charytatywny Festyn w Pruszkowie
  • opracowały program Festynu i zachęciły innych młodych ludzi do współpracy przy organizowaniu imprezy
  • znalazły sponsorów, którzy wsparli te ideę finansowo
  • opracowały projekt ulotki i plakatu
  • zajęły się techniczną stroną organizacji imprezy (podwyższenie do występów, nagłośnienie, stoliki, krzesełka itp.)
  • zamieściły informację o tym wydarzeniu na portalu społecznościowym Fecebooku

   Wśród atrakcji Festynu (oprócz występów zespołów tanecznych, nauki tańców, malowania paznokci i buziaków, waty cukrowej, balonów itp.), będzie też przeprowadzona „Charytatywna Loteria Fantowa„, której zorganizowanie jest bardzo pracochłonne i wymagało uzyskanie zgody Naczelnika Naczelnego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie, za co serdecznie dziękujemy.

   Wszystkie środki finansowe, jakie uda się nam zgromadzić podczas Festynu, zostaną przekazane na cele statutowe naszej Fundacji.

   Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu – Fundatorów, Sponsorów, Sympatyków i Wszystkich Ludzi Dobrej Woli. Życzymy miłej zabawy.

Miejsce:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych i MOSiR
ul. Juliana Gomulińskiego 2 w Pruszkowie
w godzinach 11.00 – 15.00

   Dziękuję w imieniu naszych podopiecznych i Zarządu Fundacji Pomysłodawczyniom i Organizatorkom: Magdzie, Małgosi, Oli i Zosi.
   Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i organizacji tego Festynu. Wszystkim, którzy życzliwie spojrzeli na nasz pomysł i wydali wszelkie potrzebne ku temu zezwolenia i akcepty. Wszystkim, którzy zechcą nas zaszczycić swoją obecnością na Festynie i wesprzeć nasze cele.

      Serdecznie pozdrawiam

Prezes Fundacji Zapewnić Przyszłość
Elżbieta Sowa

Afisz Festynu