Fundacja na posiedzeniu KPSiPP m.st. W-wy.

19 września 2017 r. o godz. 17.00 w sali 2023 na XX piętrze PKiN odbyło się posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom Rady m.st. Warszawy. Jednym z tematów posiedzenia było omówienie sytuacji Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”, na które został zaproszony Pan Zbigniew Drzewiecki – Dyrektor Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki „Helenów”.… Czytaj dalej »

Pożegnanie

23 sierpnia o godzinie 11.15 odszedł od nas Bolek Sobolewski. Podopieczny naszej Fundacji.  Uroczystości pogrzebowe odbyły się 31 sierpnia na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie. O godzinie 12.15 w Domu Przedpogrzebowym w sali pożegnań (sala C) była wystawiona trumna, przy której można było pożegnać się ze Zmarłym.O godzinie 13.00 w Domu Przedpogrzebowym w sali A została… Czytaj dalej »

Charytatywny Festyn w Pruszkowie

Szanowni Państwo,    Z przyjemnością pragniemy poinformować o wydarzeniu, które zostało zaplanowane na sobotę 10 czerwca 2017 roku w godzinach 11.00 – 15.00    Otóż – jakiś czas temu zgłosiły się do naszej Fundacji 4 młode wolontariuszki, uczennice LXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego w Warszawie, z propozycją zorganizowania festynu na rzecz naszej Fundacji.… Czytaj dalej »

Terapeutyczny Klub Absolwenta Bełska

fot. Terapeutyczny Klub Wsparcia Bełska Terapeutyczny Klub Absolwenta Bełska został utworzony w 2014 r. dla osób niepełnosprawnych intelektualnie ze sprzężonymi niepełnosprawnościami,  z ograniczeniami w funkcjonowa-niu i małej samodzielności, które ukończyły już edukację  i nie ma dla nich miejsca w istniejących placówkach dziennego pobytu albo ich stopień niepełnosprawności nie pozwala na funkcjonowanie w innych  placówkach. Spotykają się… Czytaj dalej »